Úvod » zledovatělé slzy Archandělů


        

zledovatělé slzy Archandělů

 

Skladem: 1 sada
Číslo produktu: 179
Nelze uplatnit slevový kupón

Bůh utrhl kus temně modré noční oblohy se zlatými žilkami z hvězd a vložil ji mezi zledovatělé slzy svých Archandělů - královsky modrý jas noční oblohy se zrcadlí v kapkách čistého křišťálu a tvoří tak nebeskou soupravu pro královnu Noci....

materiál: stříbro Ag 925, přírodní křišťál a lapis lazuli

délka náhrdelníku je 49cm
velikost kostek lapisu lazuli 10-12 mm - Afghanistan kvalita AA
Náhrdelník je navlečen na dvojitém ocelovém lanku potaženým silikonem - je tedy velmi pevný a velké valouny přírodního křišťálu a kostky velmi kvalitního lapisu lazuli tak tvoří bezpečný náhrdelník odolný k přetržení. Uzávěr tvoří masivní a pevná karabina ze stříbra 925/1000 zdobená filigránem

náramek je navlečen na pevné gumičce bez zapínání - délka cca 20-22mm
velké valouny čistého přírodního křišťálu doplňují čtvercové korálky lapisu lazuli protkaného zlatými žilkami pyritu

autorský šperk pouze v jednom provedení. Součástí náhrdelníku je luxusní sametová etue

Lapis lazuli - posel nebes
Duchovní hloubka, absolutní světlo vnitřní harmonie, probouzí nadsmyslovou lásku, pocit krásy, idealismus, citlivost, telepatii, vnímavost, pocit jistoty a bezpečí. Dodává sílu vyjadřování myšlenek a všech druhů komunikace. Má barvu krku páva. Chrání proti duchům temnot. Odstraňuje depresi a stesk. Je doporučován pro meditaci, mantrická cvičení a telepatii. Ovlivňuje čelní a krční čakru. Královská modř symbolizuje duchovní hloubku a absolutní světlo vnitřní harmonie. Probouzí v nás nadlidskou lásku, pocit krásy a idealismus. Otvírá duši nekonečnost věčného vesmíru a probouzí citlivost a vnímavost. Dodá nám pocit jistoty a bezpečí. Hlavní význam lapisu je v duchovní oblasti. Zahřejeme-li jej na slunci, potlačuje teploty, vyrovnává vysoký krevní tlak, zmírňuje deprese a bolesti hlavy pramenící z nejistoty. Je to kámen přátelství, podporuje harmonii v mezilidských vztazích. V mnoha kulturách byl uctíván jako svatý kámen, jako nebeský posel, jenž přináší lidstvu moudrost. Podporuje růst našeho ducha, posiluje ho a nabízí poznání vyšších souvislostí. Posiluje intuici a schopnost nahlédnout do vlastního nitra, rozpoznáváme s jeho pomocí snadněji i skrytý smysl síly, působící v pozadí. Doporučuje se pro meditaci a telepatii. Léčí nespavost, melancholii, neutralizuje jedovaté látky v těle, posiluje tkáně. Věřilo se, že má schopnost zahánět neštěstí, užíval se k léčení očních chorob, bolestí a křečí. Má výrazný vliv na duchovní sebekázeň člověka.

PYRIT - (zlaté žilky v lapisu lazuli) drahokam bohatství a inteligence
Barevná harmonie pyritu spojující kovově chladnou a zlatě zářivou barvu, podněcuje k činnosti, pomáhá v meditaci, navozuje pocit vnitřního klidu, jistoty a vyrovnanosti, chrání před černou magií a temnotou. Pyrit nám pomáhá uvědomit si sebe sama i s vlastními chybami a dokázat se nad tyto chyby i např. pomluvy ostatních povznést a mít o sobě pozitivní názor. Pomáhá nám lépe chápat pravdu, podporuje intelekt a moudrost, šíří lásku a dobro.

přírodní křišťál - je kamenem očisty, je nejuniverzálnější ze všech krystalů a je symbolem světla na Zemi, průzračnosti duše, síly léčivé energie. Je jako katalyzátor, který přijímá a vysílá energii zároveň, vyrovnává rovnováhu, stává se zrcadlem naší duše, průvodcem k nekonečnu.
Jeho jasný, přímý paprsek obsahuje všechny barvy duhy. Spojuje nás s absolutnem a s pramenem prapůvodní energie, která se skrývá v hloubi naší duše jako božské světlo, prozařující celý tento svět. Neustále nás zve ke splynutí s jeho jasným světlem. Podobně jako ametyst je všude ve světě ceněn jako meditativní kámen - dnes stejně jako dřív.

V magické oblasti má odporovat veškerému zlu, neutralizovat negativní energii a černou magii, podporuje jasnozřivost, dodává energii a světlo do našeho snažení. Propojuje naší duši s vesmírnou věčností, harmonizuje, čistí a chrání auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, odplavuje veškeré nečistoty aury a disharmonie duše. Je dokonalý nositel čistého světla. Posiluje samostatnost a pomáhá zdokonalovat osobnost. Je kamenem, který pomáhá pročišťovat celého člověka, zmírňuje zemské negativní záření včetně geopatogenních zón, odblokovává vnitřní Já, zvyšuje duchovní síly, srovnává jin a jang, zesiluje a převádí energii.

 

3400/4400

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.