Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"


Úvod » prodáno - inspirujte se... » turmalin black - skoryl


        

turmalin black - skoryl

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 325
:
750 Kč (29 Euro) ( Nejsme plátci DPH )

Náušnice jsou zhotoveny z přírodního neupravovaného krystalu černého turmalínu - skorylu - tak jak v přírodě vyrostl :-)

materiál - Ag 925/1000 stříbro
drahokam - krystaly skorylu - černý turmalín 3cm dlouhý
celková délka náušnic 5cm

turmalín

"Elektrický kámen" - turmalín - má svůj název podle charakteristické schopnosti vytvářet při zahřátí nebo tření na svém povrchu elektrické póly, a tím přitahovat lehké prášky (popel, prach síru, papírky). Také jeho schopnost propouštět nebo pohlcovat procházející světlo je v různých směrech rozdílná. Ač byl dlouho používán v Orientu jako kámen přenášející energii a podporující přátelství a lásku, dostal se do evropských zemí teprve na počátku 18. století. Zvlášť účinné jsou jeho prismatické krystaly, které mohou být dlouhé až několik metrů.

Skoryl  - černá neprůhledná nejběžnější odrůda turmalínu, vyskytující se dost často v krásných vysoce lesklých krystalech značných velikostí. Černý turmalín (skoryl) osvobozuje duši a chrání před špatnými vlivy. Účinně deaktivuje patogenní zóny i paprsky počítačových a televizních obrazovek. Vtahuje do sebe nepříznivé působení jiných lidí, jejich zlobu, závist, nedůvěru, takže je příliš nepociťujeme. Chrání nás však také i před vlastním vztekem. Podporuje především rozvoj svalů a brání je před křečí a natržením. Příznivě ovlivňuje vegetativní nervový systém. Chrání před virovými onemocněními a záněty všeho druhu. Mírní potíže při pásovém oparu, artritidě a obrně obličejových svalů.