Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"

NOVINKY

arr3nové drahokamové náramkydo obchodu každým dnem přibývají drahokamové náramky z letní kolekce. Všechny jsou pouze v jednom...

Přejete si originální šperk - amulet? pak jste zde správně

Vítejte ve zlatnickém a drahokamovém atelieru ručně vyráběných šperků v podobě amuletů a talismanů, drahokamových sestav a světelných obrazů. Ručně vyrobené umělecké šperky jsou magické a mají zvláštní moc, která přináší štěstí nebo odvrací zlo - jsou nejmocnější, jsou-li vyrobeny právě ručně a s láskou. Všechny tvary, barvy mají různé užitečné síly jichž lze při zpracování osobního šperku nebo klenotnického objektu použít. Každý z nich je originál. Nikdy se nebude již opakovat. Další bude jen podobný. V ruční výrobě je záruka originality - udělají radost svou dekorativní krásou a poslouží i jako dobrý přítel.

zboží magického atelieru ANKH - kyvadla, sady run k věštění, amulety na drahých kamenech, magické hůlky, reiki symboly, čakry........vše najdete v levém menu pod názvem magický obchod ankh.cz

zasílání na dobírku byo zrušeno - platby přijímáme pouze bezhotovostním převodem

registrace pro nákup není povinná poslední aktualizace 3.7.2018