Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"

NOVINKY

arr3nové drahokamové náramkydo obchodu každým dnem přibývají drahokamové náramky z letní kolekce. Všechny jsou pouze v jednom...

Úvod » MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz » sady k věštění - RUNY

MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz / sady k věštění - RUNY


Runy jsou vytvořeny z drahokamů, které svou silou zesilují význam každé jednotlivé runy. Na kamenech jsou vyznačeny magické symboly, které Vám pomohou nahlédnout do minulosti, pochopit ji, ujasnit přítomnost a uvažovat o tom co přijde v budoucnosti.
Sady můžete mít vyrobené podle vašeho přání na různém druhu drahokamu a v různých velikostech dle vašich preferencí. Také barva symbolů může být dle Vašeho přání.

Naleznete zde tři druhy divinačních sad
Andělské runy - pro andělskou divinaci v magické praxi
Keltské runy - jedna z nejstarších divinačních metod
Magic stone - magické kameny

Runy jsou vytvořeny z drahokamu, který svým vyzařováním zesiluje energii každé jednotlivé runy. Práce s nimi je velmi jednoduchá a účinná. Sada obsahuje kameny, na kterých jsou vyznačeny univerzální symboly. Pomohou Vám nahlédnout do minulosti, pochopit ji, ujasnit přítomnost a uvažovat o tom co přijde v budoucnosti. Návod i se sáčkem je součástí každé sady. Kameny jsou ošetřeny ochrannou vrstvou laku proti oděru - ručně malováno.

Řadit podle 
Výrobce  

keltské runy - žlutý kalcit

650 Kč (25 Euro)keltské runy - tyrkenit

650 Kč (25 Euro)

keltské runy - tygří oko

700 Kč (27 Euro)keltské runy - sokolí oko

700 Kč (27 Euro)

keltské runy - obsidián

850 Kč (33 Euro)keltské runy - nefrit

750 Kč (29 Euro)

keltské runy - magická záhněda

1 400 Kč (54 Euro)

keltské runy - karneol

600 Kč (23 Euro)keltské runy - hematit

550 Kč (21 Euro)keltské runy - dumortierit

650 Kč (25 Euro)keltské runy - citrín

950 Kč (37 Euro)keltské runy - býčí oko

650 Kč (25 Euro)keltské runy - avanturín

600 Kč (23 Euro)

andělské runy - tyrkenit

550 Kč (21 Euro)

andělské runy - růženín

800 Kč (31 Euro)andělské runy - lepidolit

750 Kč (29 Euro)andělské runy - karneol

650 Kč (25 Euro)

andělské runy - jadeit

950 Kč (37 Euro)

andělské runy - dumortierit

800 Kč (31 Euro)

andělské runy - citrín

1 150 Kč (44 Euro)andělské runy - chalcedon

750 Kč (29 Euro)andělské runy - bronzit

840 Kč (32 Euro)andělské runy - avanturín

650 Kč (25 Euro)andělské runy - ametyst

800 Kč (31 Euro)andělské runy - nefrit

650 Kč (25 Euro)

magic stone - karneol

300 Kč (12 Euro)