Úvod » ray moon


        

ray moon

paprsek luny

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 319
Nelze uplatnit slevový kupón

náhrdelník je tvořen fasetovanými korálky vysoce kvalitního indického aduláru - měsíčního kamene, jenž se střídá s blankytně modrým kyanitem ve tvaru broušených korálků. Duhové odlesky měsíčního kamene a modrá barva kyanitu propůjčují tomuto šperku tajemnou hloubku

délka 46cm(velikost závěsu 5x2cm - kabašon měsíčního kamene ve stříbře
fasetovaný adulár  7-9mm
adulár korálky heisi 4mm
kyanitové korálky heisi 7mm
AG 925 uzávěr - karabina

pouze jeden kus 2900

Kyanit
(dříve označovaný též jako disthen), získal svůj název podle řeckého kyanos, což značí modrý. A skutečně, přestože jej lze najít i v barvě bílé, šedé nebo zelenavé, pokud se kyanit "povede" je jeho modrá barva jedna z nejhezčích ve světě minerálů. Má různý stupeň tvrdosti. V podélném směru má tvrdost 5 a ve směru příčném má tvrdost 7 podle Mohsovy stupnice tvrdosti. Žádný jiný nerost takový rozdíl v tvrdosti nemá. Název disthen je odvozen z řeckého dis (dvojí) a sthenos (síla), což popisuje výše uvedenou vlastnost rozdílné tvrdosti.

ADULÁR - svatý kámen
Měsíční kámen je odrůda živce, silikát sodíku a vápníku s mléčně modrým zbarvením a záhadnou hrou světla. Je symbolem lásky a plodnosti. Dodává mír do ustaraných a utrápených myslí. Posiluje unikátní schopnost majitele, schopnost změnit místo bydliště, jemnost a něžnost, vzpomínky. Kromě toho reguluje zatížení a reguluje příliš sebevědomé lidi. Je velmi silný při úplňku, v té chvíli získává silný lesk. Národy starověku věřily, že se intenzita jeho lesku mění v závislosti na měsíčních fázích, které údajně také ovlivňují jeho účinky, při dorůstajícím měsíci má moc vzbuzovat náklonnost a lásku, při přibývajícím měsíci jej lze použít k věštění budoucnosti.
Existuje i černý měsíční kámen labradorit.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.