Úvod » rainbow Moon shine


        

rainbow Moon shine

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 187
Nelze uplatnit slevový kupón

...jsem nepolapitelnou krásou měsíční duhové záře a jejích odlesků....ve skutečnosti jsem ještě krásnější...žádný fotoaparát na mou krásu nemá tu správnou čočku i když se moje autorka moc a moc snažila mě vyfotit co nejlépe......nejde to:-)

....má pravdu:-) fakt je velmi těžké zachytit duhové odlesky kamenů - fotíte za slunce, bez slunce, s bleskem, bez blesku a pak šílíte nad výběrem té nejlepší fotky, aby bylo dobře vidět krásu šperku....no snad se povedlo....

náhrdelník je tvořen fasetovanými korálky vysoce kvalitního indického aduláru - měsíčního kamene, jenž se střídá se stříbřitými rondelkami z bílých štrasových kamínků. Duhové odlesky měsíčního kamene  propůjčují tomuto šperku tajemnou moc

délka 46cm
fasetovaný adulár  7-9mm
AG 925 uzávěr - karabina

ADULÁR - svatý kámen
Měsíční kámen je odrůda živce, silikát sodíku a vápníku s mléčně modrým zbarvením a záhadnou hrou světla. Je symbolem lásky a plodnosti. Dodává mír do ustaraných a utrápených myslí. Posiluje unikátní schopnost majitele, schopnost změnit místo bydliště, jemnost a něžnost, vzpomínky. Kromě toho reguluje zatížení a reguluje příliš sebevědomé lidi. Je velmi silný při úplňku, v té chvíli získává silný lesk. Národy starověku věřily, že se intenzita jeho lesku mění v závislosti na měsíčních fázích, které údajně také ovlivňují jeho účinky, při dorůstajícím měsíci má moc vzbuzovat náklonnost a lásku, při přibývajícím měsíci jej lze použít k věštění budoucnosti.
Existuje i černý měsíční kámen labradorit.

UPOZORNĚNÍ : Střední korálek - šatonky vlepené v polymeru jsou náchylné na styk s jakýmikoliv sloučeninami. Jejich působení může narušit lepený spoj, případně zapříčinit nadměrnou oxidaci jednotlivých součástí. Pokud se chcete vyvarovat jejich poškození a dlouhou dobu se těšit z jejich krásy, dodržujte prosím obecné zásady šetrného užívání šperků. (vyvarujte se jejich styku s parfémy, laky na vlasy, koupelí, šperky si na noc sundávejte, obecně platí nasazovat šperky nakonec a sundávat první)

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.