Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"

NOVINKY

arr3nové drahokamové náramkydo obchodu každým dnem přibývají drahokamové náramky z letní kolekce. Všechny jsou pouze v jednom...

péče o šperky
péče o šperky

Šperk je něco, co je nám velmi blízko - a jak se k němu máme chovat, aby nám co nejdéle vydržel krásný a stále jako nový? Věřte, že to z mnoha procent závisí od Vás a tomu jak se o šperk staráte. Takže pár základních pravidel - a šperk Vás může doprovázet desetiletí.....

.......Ve špercích se určitě nebudeme koupat, nebudeme s nimi spát a sportování jim též nepřidá. I při úklidu je ochráníme tím, že je sundáme... chováme se k nim opatrně. Obzvlášť při úklidu při použití chemických čistících přípravcích kov, ale hlavně drahý kámen, může utrpět nevratnou úhonu.

Dále pak šperky s drahými kameny mohou zažít termální šok, který mu můžete přivodit i opalováním se na přímém slunci a následným skokem do studené vody (takový smaragd je přímo v ohrožení života!!!), nebo manipulací s potravinami v troubě a poté v mrazáku.

Pozor rovněž na odkládání šperků na okenní parapet - mnohdy je tam vysoká teplota a často také dochází k zesvětlení některých kamenů (např. ametystu, růženínu, korálu) či ke ztrátě lesku (perly, perleť). Také pozor na chemikálie, které mohou šperky znehodnotit.

Perly - zde platí pravidlo - vlastně skoro zákon! - poslední nasaď, první sundej. Nesnáší styk s parfémem, lakem na vlasy a jinou chemií - ztrácí lesk. Nekoupeme se v nich (nesnáší vroucí vodu, slanou vodu).