Úvod » drahokamové obrazy » okna do hlubin země -drahokamový obraz


        

okna do hlubin země -drahokamový obraz

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 155
Nelze uplatnit slevový kupón

drahokamový prosvícený obraz.......vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícené tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem.
Drahokamy svým energetickým vyzařováním navozují v prostoru, kde jsou umístěny, harmonické prostředí s léčivými energiemi povzbuzující mysl. Poslouží též pro zkrášlení prostoru jako originální dekorace.
Obraz můžete večer využít jako intimní osvětlení . Můžete s ním strávit mnoho chvil relaxace. Sledováním hry barev a neznatelného vyzařování uklidňující energie určitě oceníte krásu drahokamů a jejich skladbu. Můžete být překvapeni jejich uklidňujícím účinkem.

Obraz na stěnu v rámu 25x25cm - autorský originál - pouze jeden kus

použité drahokamy:
amazonit
olivín
křišťál
smaragd
karneol
akvamarín
žlutý kalcit
achát různých barev

Obraz lze zavěsit rovně i na koso, můžete ho použít jako noční osvětlení a umístit ho na schody - viz obrázky - využití je mnoho.
Máte-li zájem o více podrobností - napište mi.

 


 

Jewel-lit picture ....... everything perfectly sophisticated lighting system, backlight, so that points out the beauty and depth of mysterious gems in them are into magical shapes, symbols and motifs. Shape with the selection of gems each tune, creating unique shapes, acting on its observers and surroundings wonderful and powerful energy latent in every rhinestone. Any such work is breath-taking-a unique original.
Gems its energetic radiation induce in the area where they are located, harmonious environment with healing energies stimulating the mind. It will also serve to beautify the area as an original decoration.
The image can be used as an intimate evening lighting. You can spend with it many moments of relaxation. Watching the game and no noticeable color radiating soothing energy will definitely appreciate the beauty of gems and their song. You may be surprised by their soothing effect.

The picture is in a massive wooden frame 25x25cm - creative original - only one piece

Gemstones used:
amazonite
olivenite
crystal
emerald
cornelian
aquamarine
yellow calcite
agate different colors

The picture can be hung straight and diagonally, you can use it as a night light and put it on the stairs - see pictures - use a lot.
If you are interested in more details - write to me.