Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"


Úvod » prodáno - inspirujte se... » neon blu - léčivý amulet


        

neon blu - léčivý amulet

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 194
Nelze uplatnit slevový kupón

....z hlubokého nočního nebe se snesla k zemi zlatá hvězda a přinesla jedné z žen kousek léčivé neonově modré krásy v podobě jemného náhrdelníku protkaným zlatými korálky zrozených z jejích paprsků......jsi to ty ta žena?....

Náhrdelník je sestaven z korálků apatitu neon blu ve tvaru srdíček a jemně fasetovaných korálků. Doplněny jsou zlatě potahovanými korálky pyritu broušeného do jemných faset.

délka náhrdelníku 45cm
apatit neon blu - srdce 7-9mm
apatit heishi + faset. korálky 3-5mm
pyrit - potahované fasetované korálky

Apatit je mnohobarevný kámen. V minulosti byl často zaměňován za jiné kameny. Nalézá se v barvách světle modré, zelený nebo bezbarvý, vzácně tmavomodrý. Pákistánské apatity jsou červené, vzácně jsou v oblasti Brazílie nacházeny apatity růžové. Tmavomodré z dálného Zabajkalí jsou velmi ceněné jako léčivé drahokamy.
Posiluje imunitní systém. Zvyšuje bystrost, podporuje cílevědomost a otevřenost. Odstraňuje lenivost, uzavřenost, nerozhodnost a apatii. Umožňuje otevřenost novým ideím a jejich praktické využití, zapálenost pro věc, touha vyniknout, samostatnost, činorodost, regenerace

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.