Úvod » malachitové


        

malachitové

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 299
Nelze uplatnit slevový kupón

Náušnice jsou zhotoveny z malachitu zalitém křišťálovou pryskyřicí jenž tvoří krásný čtvercový kabašon. Zavěšené jsou na ozdobném kaplíku na anglických náušnicových uzávěrech ze stříbra.

velikost malachitu 3x3 cm
délka náušnic celkem 6 cm

malachit - energie
Zvyšuje vytrvalost a dodává energii - je symbolem kreativity a změny, současně i zemitých vlastností. Učí trpělivosti, odpovědnosti, vyrovnanosti, s klidem přijímat i zlo a zklamání, neúspěch, nepřízeň osudu. Podporuje zapojení pravé mozkové hemisféry.
Světle a tmavě zelené pruhy tvoří v malachitu nekonečné bohatství a pohyblivých obrazů a vzorů. Je ukázkou toho, jak se světlo a stín vzájemně doplňují a činí náš život dokonalejším a dynamickým. Vynáší na světlo, které jsme zapudili do říše stínů našeho podvědomí, které stojí v cestě našemu vývoji a které brzdí naši pohyblivost a vitalitu. Učí nás smířit se stinnými stránkami naší osobnosti, rozpoznat jejich smysl pro náš růst a s láskou je měnit ve světlo. Tímto způsobem poskytuje obnova přeměnu a probouzí chuť k životu a jeho bohatosti. Již od středověku se používal k léčbě krvácivých příhod a stavů slabosti. Byl symbolem spirituálního člověka. V rovině tělesné příznivě působí na regenerační a hojivé pochody a stimuluje imunitu. Odstraňuje z těla škodlivé energie, způsobující nemoci, proto je možné ho pokládat na všechna bolestivá a nemocná místa

 

780/16