Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"


Úvod » prodáno - inspirujte se... » magická hůlka - rubín v zoisitu s merkabou


        

magická hůlka - rubín v zoisitu s merkabou

 

Skladem: 0
Číslo produktu: 161

Tělo hůlky je z rubínu v zoisitu. Zoisit je mateční horninou, ve které se rubín nachází. Toto spojení barev zelené a růžové,  předurčuje hůlku k použití v čakrovém systému - srdeční čakra jenž je právě barevně shodná s rubínem a zoisitem. Ve spodní části hůlky jsou umístěny kabašony drahokamů: adulár, ametyst, safír, citrín, olivín, karneol a granát - příslušné k čakrovému systému. Hrot hůlky tvoří broušený krystal přírodního křišťálu. Na opačném konci je umístěn velmi silný zářič "merkaba" z pravého broušeného přírodního křišťálu - a navíc ve vzácné a mocné formě dvanácti hrotů.

hůlka je 19cm dlouhá - kovové části = obecný kov
obrázek je autentický - pouze jeden kus

Merkaba - 12-cípý osmistěn v sobě spojuje vibrace merkaby (hvězdného čtyřstěnu) s osmistěnem, což dohromady dává magické číslo 12. Merkaba s 12 vrcholy nese vysoké vibrace silných energií. Posvátná geometrie čísla 12 v jednom, respektive kolem jednoho středu dokáže zesilovat, vyzařovat i absorbovat energii všemi vrcholy najednou, což z ní dělá výborný kámen pro očistu a harmonizaci mysli i prostoru. Je vynikajícím likvidátorem patogenních energetických polí (geopatogenních, psychosomatických zón a kosmického záření). Velmi účinně a bez vedlejších účinků, mění negat. frekvence na frekvence pozitivní pro živé organismy. Jejím nošením se aktivují dlouhodobě Vaše energetická centra (čakry). Likviduje negativní energie v dosahu desítek metrů (spolehlivě ochrání rodinný domek nebo byt). Lze ji použít k odstranění negativních energií. Velmi účinná k meditacím – dokáže citlivým jedincům zprostředkovat návštěvy až těch nejvyšších dimenzí jako jsou „andělské“, „archandělské“ nebo dokonce dimenze „světel“

4600/17