Úvod » drahokamové obrazy » jantarové slunce -drahokamový obraz


        

jantarové slunce -drahokamový obraz

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 154
Nelze uplatnit slevový kupón

drahokamový prosvícený obraz.......vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícené tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem.
Drahokamy svým energetickým vyzařováním navozují v prostoru, kde jsou umístěny, harmonické prostředí s léčivými energiemi povzbuzující mysl. Poslouží též pro zkrášlení prostoru jako originální dekorace.
Obraz můžete večer využít jako intimní osvětlení . Můžete s ním strávit mnoho chvil relaxace. Sledováním hry barev a neznatelného vyzařování uklidňující energie určitě oceníte krásu drahokamů a jejich skladbu. Můžete být překvapeni jejich uklidňujícím účinkem.

Obraz na stěnu v dřevěném masivním rámu 25x25cm - autorský originál - pouze jeden kus

použité drahokamy:
nefritová spirála
žlutý kalcit
křišťál
jantar
ametyst - surové krystaly i hlazené
granát

Obraz lze zavěsit rovně i na koso, můžete ho použít jako noční osvětlení a umístit ho na schody - viz obrázky - využití je mnoho.

Máte-li zájem o více podrobností - napište mi.

 


 

Jewel-lit picture ....... everything perfectly sophisticated lighting system, backlight, so that points out the beauty and depth of mysterious gems in them are into magical shapes, symbols and motifs. Shape with the selection of gems each tune, creating unique shapes, acting on its observers and surroundings wonderful and powerful energy latent in every rhinestone. Any such work is breath-taking-a unique original.
Gems its energetic radiation induce in the area where they are located, harmonious environment with healing energies stimulating the mind. It will also serve to beautify the area as an original decoration.
The picture can be used as an intimate evening lighting. You can spend many moments of relaxation with it. Watching the game and no noticeable color radiating soothing energy will definitely appreciate the beauty of gems and their song. You may be surprised by their soothing effect.

The picture is in a massive wooden frame 25x25cm - creative original - only one piece

Gemstones used:
jade spiral
yellow calcite
crystal
amber
amethyst - raw crystals and glazed
garnet

The picture can be hung straight and diagonally, you can use it as a night light and put it on the stairs - see pictures - use a lot.

If you are interested in more details - write to me.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.