Úvod » MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz » drahokamové sady čaker

MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz / drahokamové sady čaker

Čakry jsou psychická centra v těle, která jsou neustále aktivní bez ohledu na to, jestli si je uvědomujeme nebo ne. Prochází jimi energie, která ovlivňuje lidskou psychiku. Moderní biologie vysvětluje její působení jako chemické změny způsobené endokrinními žlázami, jejichž sekrety se přímo a neustále vyplavují do krevního oběhu. Přikládáním kamenů na čakry můžeme zharmonizovat energii a nastolit rovnováhu v organizmu.

Literatura uvádí většinou sedm základních čaker na ose páteře, avšak ezoterické zdroje jich uvádí devět. Stručněji se o nich dozvíte z návodu, který je přiložen.

Tyto kameny se používají k čakrové meditaci a harmonizaci energetických center (čaker). Podle staroindických véd jsou krystaly minerálů kondenzátory kosmické a přírodní energie. Nejmenší částice krystalů ve své atomární struktuře působí jako tvarové zářiče, nebo též transformátory či ladičky energií. Krystaly vydávají a převádí zářivou energii do nemocné tkáně. V kladném případě, je-li vybrán správný kámen a vibrace minerálů jsou přesně naladěné na energetickou poruchu, se vibrací minerálů v nemocné tkáni obnoví energetické pole poškozené tkáně, nastartuje se samouzdravující proces a tím nastává její léčení. Použití sady je velmi jednoduché a zvládne ho každý. Návod, podrobný popis všech čaker a orgánů k nim náležejících a popis léčivých vlastností použitých drahokamů jsou součástí každé sady. Každá z těchto sad je energeticky očištěna, nabita a naprogramována k léčení.

Řadit podle 
Výrobce