Úvod » drahokamové hodiny - citrín hlazený


        

drahokamové hodiny - citrín hlazený

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 125
:
1 700 Kč (64 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Nástěnné hodiny na baterii (baterie je součástí hodin) ozdobené dvanácti hlazenými citríny - rozměr hodin = 28x28 cm
výroba na zakázku do 14.dnů

Citrín rozvíjí intelektuální tvůrčí schopnosti a pomáhá tak nalézt řešení při začátcích nových projektů. Starším lidem dodává energii, chrání před negativními účinky záření a pomáhá při depresi, nervozitě a únavě. Středověk přisuzoval citrínu schopnost učinit svého majitele roztomilým a oblíbeným. Chránil na cestách. Povzbuzuje k duchovním aktivitám. Podporuje tvořivost a schopnost komunikace, eliminuje snahy po sebepoškozování. Dovádí člověka k harmonizaci astrálního, mentálního, spirituálního a emočního světa v něm. 

Symbolizuje nejen moudrost a vnitřní klid, ale dává i pocit zdraví, tepla a svěžesti. Průzračné zlatité tóny mají značnou schopnost oživovat světelnou energii v nás uloženou a tak podpořit jasnost našeho myšlení a kreativitu. Aktivuje přenos bioelektrických impulsů skrze nervy a tak podporuje a ovlivňuje látkovou výměnu. Jeho silný účinek na poruchy zažívacího ústrojí, cukrovku a na očištění střevního traktu od balastu a jedovatých látek, ovlivňující i čistotu pleti.

Symbolizuje moudrost a vnitřní klid. Pomáhá překonávat strach a neklid, nespokojenost a deprese. Má vliv na čistotu pleti. Zlepšuje elektromagnetické pole těla. Přináší nerušený spánek. Zahání strach. Ovlivňuje čakru solar-plexu a sakrální. Uchovávaný v pokladně nebo peněžence pomáhá nahromadit a uchovat bohatství.

Podporuje jasnost myšlení a kreativitu. podporuje imunitní systém, látkovou výměnu, činnost žláz, dobře působí na ledviny, trávení, na břišní orgány, cukrovku a na poruchy zažívacího ústrojí. Svojí žlutou barvou pomáhá harmonizovat vůli a otevírá možnosti v životě. Ukazuje nám světlou stránku života. Je to jeden z nejlepších kamenů pro snižování váhy. Může stimulovat svaly, zklidňovat nervy, je dobrý proti bolestem zad a hlavy, posiluje nervový systém a vylučovací soustavu. Je doporučován při chorobách srdce a oběhového systému, ledvin, jater a svalů. Je vhodný při zánětech slepého střeva. Povzbuzuje imunitní systém organismu. Léčí záněty slepého střeva.