Úvod » prodáno - inspirujte se... » drahokamová váza - pentagram


        

drahokamová váza - pentagram

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 136
Nelze uplatnit slevový kupón

DEKORAČNÍ HARMONIZÁTOR - ZÁŘIČ DO PROSTORU I PRO OSOBNÍ POTŘEBU

Nejen rostliny a živočichové, ale i kameny jsou živými bytostmi, i když jejich životní projevy jsou námi navenek nezachytitelné. Těmito životními projevy jsou vibrace. Zejména v drahých kamenech, drahých krásou a ušlechtilostí, se v nejvyšší míře koncentruje energie. Každý z těchto kamenů nám nezištně poskytne určitý podíl svého vlnění - své energie. Krystaly minerálů jsou kondenzátory kosmické a přírodní energie. Nejmenší částice krystalů ve své atomární struktuře působí jako tvarové zářiče, nebo též transformátory či ladičky energií. Krystaly vydávají a převádí zářivou energii.

Váza obsahuje očištěné a energeticky upravené surové i hlazené drahokamy různých druhů. Je použitelná v prostoru k ochraně místností a také pro osobní potřebu - v její přítomnosti můžeme relaxovat, meditovat.  Je velmi dekorativní.

Energetické zářiče pro vás vyrobím i na zakázku dle potřeby k danému účelu ochrany nebo očisty prostoru. Jejich cena se při zakázkové výrobě bude lišit podle velikosti nádoby, množství a kvality použitých drahokamů. Máte-li svou představu skladby kamenů nebo i ceny - stačí vyslovit přání:-) a já se budu snažit ho splnit....

vlastnosti drahokamů - jejich a účinky jsou uvedeny v příbalovém návodu.

skladba drahokamů v této váze: 

fluorit
tyrkys
křišťál
karneol
achát modrý

rozměry vázy : výška cca 14cm

2800/MIsa

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.