Úvod » azure sky


        

azure sky

 

Skladem: 0 sada
Číslo produktu: 032
Nelze uplatnit slevový kupón

....jeden z nebeských andělů se rozhodl poskytnout člověku kousíček z blankytu letní oblohy a hluboké modři oblohy noční....harmonie protikladů dne a noci....snesl se k zemi a zanechal zde náhrdelník a náušnice....

délka náhrdelníku 40cm
čtyřdílný závěs 6x5cm - opál + topaz sky blu
náušnice i se závěsem 5cm - opál + topaz sky blu
materiál - ag 925

Opál
Pro tento kámen je charakteristická opalescence, která mu dává tajemnost a svátečnost. Opály byly obdivovány již ve starověkém Římu, kde se pro jejich označení používalo jméno ze staroindického sanskrtu, kde upala znamenalo právě drahokam. Odjakživa byl považován za tajemný kámen, který někdy přináší velké štěstí a někdy velké neštěstí. Dnes je opál pokládán za zesilovač vlastností svého nositele, a proto špatnému člověku přináší špatné a dobrému dobré. Sám signalizuje, když se mu něco nelíbí. Je duchem pravdy, vhodný pro soustředění, podporuje uskutečňování vytyčených cílů, zvyšuje intuici, dává harmonii, přináší štěstí. Probouzí dar jasnovidectví, zvyšuje talent svých majitelů. Je katalyzátorem, nikdy není v klidu. Maximální aktivita všech opálů je v říjnu.
Nedoporučuje se, aby se opál omýval vodou, ale aby se na jeho údržbu používal měkký hadr napuštěný strojním olejem, jelikož z vody by opál mohl do sebe vtáhnout nečistoty a změnit tím svojí barvu. Následně by se měl vyleštit.

MODRÝ TOPAZ
Modrý "nebeský" topaz vytváří harmonické spojení nebe se zemí. Chladí a utěšuje naši neklidnou mysl a přenáší ji do oblasti klidu. Pomáhá nám uvolnit jak myšlení, tak intuici a nalaďuje nás na múzickou činnost. S jeho pomocí si ujasníme, jaké jsou vlastně naše touhy a přání a kdy je pravá doba ke změně. Zpomaluje mentální stárnutí. Působí především v oblasti hrdla. Má schopnost očisty, a to zejména nervového systému. Podporuje tvořivou inspiraci, čistotu a duchovní touhu po věčnosti a dokonalosti. Pomáhá nám s lehkým srdcem opustit zakořeněné myšlení, pocity a zvyklosti. Je nám oporou v situacích, kdy jsme konfrontováni s duševní nebo tělesnou bolestí, vyvádí nás z nekonečného kruhu napětí ven.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.