Úvod » MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz » amulety a talismany

MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz / amulety a talismany

"Myslíte, že talismany a amulety se dnes již vůbec nepoužívají? Zamyslete se, kolik vašich známých má „šťastnou minci“, nějaký předmět pro štěstí na klíčích či nad postelí „lapač snů“. Jeden izraelský výzkum prokázal, že se amulety používají i dnes více, než by se mohlo zdát.
Několika rodičům dětí, které byly umístěny po dobu delší než dva měsíce v nemocnici na dětském oddělení, dali lékaři vyplnit dotazník, ve kterém kromě socio-demografických dat odpovídali také na otázky spojené s přírodními léčivy, amulety či jinými „metodami“ léčby. Ukázalo se, že 30 % rodičů používá při léčbě dětí talismany či amulety. Průzkumu se také zúčastnili zaměstnanci kliniky. Z 19 zaměstnanců dětského oddělení 14 shodně prohlásilo, že amulety a talismany pomáhají rodičům dětí daleko lépe zvládat úzkost. Síla víry je tedy i dnes nepřekonatelná."
zdroj - internet

Všechny zde vystavené fotky jsou orientační. Při objednávce tak můžete specifikovat drahokam i barvu malby jakou si přejete.

 
Máte rádi drahé kameny a věříte v jejich energii? Mnoho lidí si u mne již dlouhá léta nechávají zhotovovat amulety a talismany jenž je pak v životě provázejí. Mám spoustu zpětných reakcí, které jsou někdy až neuvěřitelné!! Je však velmi důležité pochopit, že tyto drobné radosti v podobě amuletu nebo talismanu jsou pouhou oporou, že za nás nic nevykonají - jen nám pomohou se hnout z místa.

Amulet je mocný, ale bez vaší pomoci sám vše nezvládne. Nepřivede bez vás partnera, nenasype peníze do vaší peněženky, nezahojí sám vaši bolest, ale s vaší pomocí a snahou dokáže zázraky. Bude vaším přítelem, ochráncem a spolehlivou oporou – nezapomeňte na to. S jeho pomocí můžete dokázat vše co si přejete – jen mu – a tím hlavně sobě – je třeba pomoci. Víra v něj je fajn, ale víra ve vaší duši je ještě lepší. Věřte, že ať máte bolest nebo problém, vše se v dobré obrátí – jsme-li na dně je třeba se od něj odrazit a „plavat“ životem dál. Amulet je s vámi a pomůže vám.

.Ručně malované magické amulety a talismany na drahokamech mají zvláštní moc, která přináší štěstí nebo odvrací zlo - jsou nejmocnější, jsou-li vyrobeny právě ručně a s láskou. Je tak zaručena originalita a neopakovatelnost. Můžete je mít vyrobené podle vašeho přání na různém druhu drahokamu a v různých velikostech dle vašich preferencí. Připravujeme též amulety "osobní" na zakázku podle data Vašeho narození a aktuálního zadání co by měl amulet nebo talisman dotyčné osobě přinést.

Většina obrázků je informační. Lze si tak při objednávce zvolit barvu kresby dle Vašeho přání