Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"

NOVINKY

arr3nové drahokamové náramkydo obchodu každým dnem přibývají drahokamové náramky z letní kolekce. Všechny jsou pouze v jednom...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz » amulety a talismany

MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz / amulety a talismany

"Myslíte, že talismany a amulety se dnes již vůbec nepoužívají? Zamyslete se, kolik vašich známých má „šťastnou minci“, nějaký předmět pro štěstí na klíčích či nad postelí „lapač snů“. Jeden izraelský výzkum prokázal, že se amulety používají i dnes více, než by se mohlo zdát.

Několika rodičům dětí, které byly umístěny po dobu delší než dva měsíce v nemocnici na dětském oddělení, dali lékaři vyplnit dotazník, ve kterém kromě socio-demografických dat odpovídali také na otázky spojené s přírodními léčivy, amulety či jinými „metodami“ léčby. Ukázalo se, že 30 % rodičů používá při léčbě dětí talismany či amulety. Průzkumu se také zúčastnili zaměstnanci kliniky. Z 19 zaměstnanců dětského oddělení 14 shodně prohlásilo, že amulety a talismany pomáhají rodičům dětí daleko lépe zvládat úzkost. Síla víry je tedy i dnes nepřekonatelná."

zdroj - internet
Máte rádi drahé kameny a věříte v jejich energii? Mnoho lidí si u mne již dlouhá léta nechávají zhotovovat amulety a talismany jenž je pak v životě provázejí. Mám spoustu zpětných reakcí, které jsou někdy až neuvěřitelné!! Je však velmi důležité pochopit, že tyto drobné radosti v podobě amuletu nebo talismanu jsou pouhou oporou, že za nás nic nevykonají - jen nám pomohou se hnout z místa.

Amulet je mocný, ale bez vaší pomoci sám vše nezvládne. Nepřivede bez vás partnera, nenasype peníze do vaší peněženky, nezahojí sám vaši bolest, ale s vaší pomocí a snahou dokáže zázraky. Bude vaším přítelem, ochráncem a spolehlivou oporou – nezapomeňte na to. S jeho pomocí můžete dokázat vše co si přejete – jen mu – a tím hlavně sobě – je třeba pomoci. Víra v něj je fajn, ale víra ve vaší duši je ještě lepší. Věřte, že ať máte bolest nebo problém, vše se v dobré obrátí – jsme-li na dně je třeba se od něj odrazit a „plavat“ životem dál. Amulet je s vámi a pomůže vám.

.Ručně malované magické amulety a talismany na drahokamech mají zvláštní moc, která přináší štěstí nebo odvrací zlo - jsou nejmocnější, jsou-li vyrobeny právě ručně a s láskou. Je tak zaručena originalita a neopakovatelnost. Můžete je mít vyrobené podle vašeho přání na různém druhu drahokamu a v různých velikostech dle vašich preferencí. Připravujeme též amulety "osobní" na zakázku podle data Vašeho narození a aktuálního zadání co by měl amulet nebo talisman dotyčné osobě přinést.

Většina obrázků je informační. Lze si tak při objednávce zvolit barvu kresby dle Vašeho přání

přejete si být součástí těchto energií při jejich zrodu? - pak můžete přijít do magické dílny na kurz a ten svůj si vyrobit.