Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"


Úvod » prodáno - inspirujte se... » ametystový barokáč :-)


        

ametystový barokáč :-)

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 002
Nelze uplatnit slevový kupón

Barokní klasika.... náročná ruční práce - zkouška trpělivosti a zručnosti zlatníka. Žádné odlévání...:-) Jen a jen ruční zpracování je zárukou originality tohoto prstenu s jemně fialovým ametystem.

materiál Ag 925/1000
ametyst 9x7mm - Brazílie
hlava prstenu 20x18mm
velikost 55 váha s kamenem 4,89g
100% ruční práce - pouze jeden kus

na zakázku Vám vyrobíme podobný s kamenem dle Vašeho přání - doba zhotovení 4 týdny - cena se odvine od druhu drahokamu - lze vyrobit i ze zlata možnosti jsou nekonečné :-) vše je na dohodě

součástí prstenu je luxusní etue z krokodýlí ekokůže
limitovaná edice


 

Baroque classics .... consuming manual work - test the patience and skill of a goldsmith. No casting ... :-) Just a manual processing and ensures the originality of this ring with a fine purple amethyst.

Material Ag 925/1000
amethyst 9x7mm - Brazil
head ring 20x18mm
size 55 stone weight 4.89 g
100% handmade - only one piece

We can produce custom-like stone of your choice - making time four weeks - the price is unwound from the kind of gem - can also be made of gold, the possibilities are endless :-) everything is in agreement

Part of the ring is a luxury vanity crocodile eco leather
Limited Edition

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.