Úvod » Treasure of the Smoky Mountains


        

Treasure of the Smoky Mountains

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 202
Nelze uplatnit slevový kupón
:
2 800 Kč (105 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

...skřítci z "kouřové hory" vynesli na svět surové poklady země, a zručné víly z úpatí hory je proměnily v kouřově hnědou soupravu pro královnu lesa. Soupravu doplnily lesklými kousky drahého kovu jenž lidé nazývají stříbrem......možná, že královna lesa Vám soupravu přenechá.....:-)

materiál: Ag stříbro 925/1000 + kouřový křišťál - záhněda

náhrdelník - délka 48cm
smoky quarz - kouřová záhněda - hlazené jehly
fasetovaný smoky quarz klenotnická kvalita- korálky 8,5mm
stříbrné korálky 4mm
Ag uzávěr - karabina

náušnice - délka i s uzávěrem 35mm
smoky quarz - kouřová záhněda

náhrdelník i náušnice lze zakoupit i jednotlivě - máte-li zájem jen o část z této soupravy - napište nám

Kouřová záhněda vnáší nejsilnější světelnou energii do pozemského života a do hmoty. Tento drahý kámen se často usazoval do pánských prstenů a šperků. Symbolizuje člověka s vyššími cíly, s touhou po poznání, který zná své kvality a předností umí využít pro svůj i všeobecný prospěch. Drahokamy průhledné nebo průsvitné, velmi tmavých barev jsou pro ty, kteří se nebojí podívat zpět a tím otevřou své schopnosti pro náhled do budoucna. Ti, kteří odhalují veškerá, i skrytá tajemství. Ti, kteří jsou otevřenou hlavou a negativismus použijí jen na základě svého pevného přesvědčení. Takoví lidé mají většinou přirozený respekt a úctu, působí klidně a vyrovnaně, navíc bývají zruční a šikovní. Jejich cílevědomostí a obětavou prací si sami určují svůj směr.


... Elves from "Smoky Mountains" was brought to the world the treasures of raw land and skilled fairies from the foot of the mountain is transformed into a smoky brown kit for the queen of the forest. The kit supplemented with shiny bits of precious metal silver which people call ...... maybe queen of the forest kit has it ..... :-)

Material: Ag + silver 925/1000 smoky crystal - smoky

necklace - length 48 cm
smoky quartz - smoky smoky - glazed needles
faceted smoky quartz beads jewelry qualitative 8.5 mm
silver beads 4 mm
Ag cap - carabiner

earrings - length and 35 mm with cap
smoky quartz - smoky smoky

necklace and earrings can be purchased individually - if you are only interested in part of this kit - contact us

Smoky smoky brings the strongest light energy into an earthly life and matter. This gemstone is often settled in the men's rings and jewelry. It symbolizes a person with higher goals, the desire for knowledge, who knows his qualities and strengths can also be used for its general benefit. Gems transparent or translucent, very dark colors are for those who are not afraid to look back and thereby open up their ability to see into the future. Those who reveal all, and hidden secrets. Those who have an open mind and negativity are used only on the basis of its firm conviction. Such people usually have a natural respect and esteem, they act calmly and serenely, moreover, tend to be skilled and smart. Their single-mindedness and dedicated work themselves determine its direction.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.