Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"


Úvod » prodáno - inspirujte se... » Šaton - na zakázku


        

Šaton - na zakázku

 

Skladem: 0 - zakázka do 10dnů
Číslo produktu: 017

Šaton - autorský šperk - originál 100% ruční práce.
Elegantní, vzdušný, stříbrný, tvarem jednoduchý s okem zirkonu....a opět nevšední. Vysoký a nepřehlédnutelný pro zvláštní příležitost.

Ag stříbro 925/1000 - váha 4,45g - přírodní zirkon white CZ

PRODÁNO
podobný prsten Vám na zakázku vyrobíme s drahokamem dle Vašeho přání - máte-li zájem o výrobu - stačí kliknout na tlačítko "koupit" a do poznámky specifikovat druh kamene a velikost - pokud si nejste jisti, napište nám a my se s Vámi spojíme a domluvíme vše potřebné:-) - doba zhotovení cca 2 - 4týdny

ukázka jiné varianty tohoto prstenu se zeleným surovým krystalem démantoidu

 


Chaton - Autors jewel - the original 100% handmade.
Elegant, airy, silver, simple shape with zircon eye .... and again remarkable. Tall and unmistakable for a special occasion.

Silver Ag 925/1000 - weight 4.45 g - natural white zirconia CZ

custom-made with gemstones of your choice - making time about 2-4 weeks

2400