Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"

NOVINKY

arr3nové drahokamové náramkydo obchodu každým dnem přibývají drahokamové náramky z letní kolekce. Všechny jsou pouze v jednom...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz » Reiki symboly

MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz / Reiki symboly

Sady symbolů Reiki ocení ti, kdo o sebe mají zájem a snaží se pracovat s vlastní energií. I zde se magické hůlky dají skvěle použít při zasvěcování nebo programování kamenů.Zde může být úvodní text pro zvolenou kategorii produktů.

Řadit podle 
Výrobce  symboly Reiki na karneolu

600 Kč (23 Euro)symbol Reiki - růženín

390 Kč (15 Euro)symbol Reiki - křišťál

390 Kč (15 Euro)symbol Reiki - citrín

390 Kč (15 Euro)symbol Reiki - ametyst

390 Kč (15 Euro)

symboyl Reiki - jaspis

780 Kč (30 Euro)

symboyl Reiki - hematit

780 Kč (30 Euro)symboyl Reiki - tygří oko

800 Kč (31 Euro)symboyl Reiki - karneol

780 Kč (30 Euro)

symboyl Reiki - růženín

800 Kč (31 Euro)symboyl Reiki - jadeit

800 Kč (31 Euro)symboyl Reiki - fluorit

780 Kč (30 Euro)