Úvod » RUBY


        

RUBY

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 315
Nelze uplatnit slevový kupón

náhrdelník je tvořen vysoce kvalitním přírodním rubínem do faset broušených korálků mezi nimiž se třpytí stříbrné korálky. Střed tvoří glyptika rubínu  - ručně broušený lísteček.

fasetovaný rubín 8x5mm
rubínová glyptika 13x15mm
AG 925 uzávěr - karabina
délka 47cm

pouze jeden kus

RUBÍN - kámen ochránce
Je to drahý kámen nejvyšší třídy. Jeho název je z lat. Rubeos. Znám byl už v dávné době, hlavně na východě, ve staré Indii, kde mu říkají RAT NA RADZA - kámen císařských rodů. Je symbolem bouřlivé a strastiplné lásky, je velmi silný. V rukou vůdců - dává jim velké schopnosti. V rukou obyčejných lidí přináší úspěch, lásku a štěstí. Podle některých východních tradic dává sílu lva, nebojácnost, svobodu orla a moudrost země. Rubín symbolizuje oheň srdce, sílu lásky a života, energii spalující vše zlé. Jestliže láska zhasíná, je schopen ji znovu rozdmýchat, a to oboustranně. Posiluje touhu po přežití, uplatnění, zahání smutek i rezignaci, a je tak mocným pomocníkem při překonávání těžkých okamžiků v životě. Oživující energie rubínu nás nabíjí novou silou a doslova ničí každou slabost - duševní i tělesnou.

5500/06/16

 


 

Necklace is made of high quality natural ruby ​​in facets cut beads between which shimmers silver beads. The center refers glyptics ruby ​​- hand-cut leaf.

8x5mm faceted ruby
ruby glyptics 13x15mm
AG 925 cap - carabiner
length 47 cm

Only one piece

RUBY - stone guardian
It is the gemstone of the highest class. Its name comes from the Latin. Rubeos. I was already known in ancient times, especially in the east, in ancient India, where he says RATNARADZA - stone imperial families. It symbolizes stormy and treacherous love is very powerful. In the hands of leaders - it gives them great ability. In the hands of ordinary people brings success, love and happiness. According to some Eastern traditions gives strength of a lion, fearlessness, wisdom and freedom eagle country. Ruby symbolizes the fire of the heart, the power of love and life, energy, scorching everything bad. When love goes out, he is able to rekindle, and bilaterally. Strengthens the desire for survival, exercise, dispels sadness and resignation, and it is such a powerful tool in overcoming the difficult moments in life. Reviving energy ruby ​​charged us new strength and literally destroys every weakness - mental and physical.