Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"        

PURPUR

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 064

Náhrdelník působí důstojně a slavnostně. Jeho duchovní purpurově fialová barva symbolizuje nádheru, moc, dospělý věk a bohatství. Dříve často poukazovala na nejvyšší pravdu, úřad či zákon. Purpurová barva značí harmonii. Přináší oduševnění, posiluje vznešené ideály a zesiluje meditaci.
obrázek je autentický - kupujete co vidíte - pouze jeden kus
délka náhrdelníku je 67cm, velikost přívěsku třpytivého lepidolitu 4x5x1cm

Součástí náhrdelníku je luxusní sametová etue v pastelově zelené barvě.

LEPIDOLIT
Patří mezi zvláštní méně běžné vzácné kameny. Jeho vlastností a krásy třpytivých šupinek si nelze nevšimnout. Pomáhá nositeli blokovat a odstraňovat vnější negativní vlivy. Podporuje samostatnost, disciplínu, vůli, čistotu mysli. Je velmi silným duchovním kamenem vhodným k meditacím.

1990/17