Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"


Úvod » prodáno - inspirujte se... » "Olivínek z Peridotu" REZERVOVÁNO


        

"Olivínek z Peridotu" REZERVOVÁNO

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 185
Nelze uplatnit slevový kupón

.....ze třpytivých kapek zelenkavé kapradinky lesní vytvořil elfík Olivínek z Peridotu přenádherný náhrdelník pro svou milovanou elfku "Lilianku" ze sousedního mechové háje, kde žije.....líbil se nejen jí, ale všem motýlům v lese i srnkám na louce....a co Vy? jak se Vám líbí jeho dílko? :-)

Náhrdelník je navlečen na pevném ocelovém lanku potaženým silikonem. Uzávěr tvoří pozlacená karabina (Au 585/1000).
Mezi fasetovanými korálky a brioletkami olivínu září zlacené stříbrné korálky.

materiál: Stříbro Ag 925/1000 pozlaceno Au 585/1000
jemně fasetované brioletky a korálky olivínu (peridot)

délka 50cm
brioletky 7mm
korálky 3x5mm

olivín - peridot - soustředění
Zářící ve své drahokamové kvalitě zlatozeleným svitem, je dnes zejména ctěn a nošen jako ochranný kámen proti zlým duchovním silám, které se nám snaží uškodit a svést nás z cesty. Pomáhá překonávat pocity odcizení, které zase bývají přirozeným následkem odvrácení se od jednoty jakožto nedělitelného celku. Podobně jako chryzopras nás i olivín svým jemným vlněním přivádí do těsného spojení s rostlinným světem, kde tak často nacházíme po každodenním shonu úlevu a odpočinek. Jeho zář nás obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, přičemž, stejně jako i jiné zelené kameny uklidňuje, očišťuje a vyvažuje celý náš organismus.

Jako amulet přináší štěstí a úspěch v podnikání. Poskytuje i ochranu proti zlým duchovním silám. V náhrdelníku u žen udržuje pevnost a pěkný tvar poprsí - prý:-). Podporuje naši ctižádostivost a iniciativu, ale zároveň potlačuje domýšlivost, přecitlivělost a pocity viny. Svojí zelenou září vnáší harmonii přírody i do všedních dní a pomáhá zklidnit mysl a očistit tělo jak od stresu a špatných myšlenek, tak i od škodlivých látek. Zvyšuje snášenlivost, pocity lásky a zlepšuje manželské vztahy. Čistíme ho pod proudem vody a nabíjíme na slunci pouze krátkou dobu.

3100/06/16