Úvod » prodáno - inspirujte se... » "Olivínek z Peridotu" REZERVOVÁNO


        

"Olivínek z Peridotu" REZERVOVÁNO

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 185
Nelze uplatnit slevový kupón

.....ze třpytivých kapek zelenkavé kapradinky lesní vytvořil elfík Olivínek z Peridotu přenádherný náhrdelník pro svou milovanou elfku "Lilianku" ze sousedního mechové háje, kde žije.....líbil se nejen jí, ale všem motýlům v lese i srnkám na louce....a co Vy? jak se Vám líbí jeho dílko? :-)

Náhrdelník je navlečen na pevném ocelovém lanku potaženým silikonem. Uzávěr tvoří pozlacená karabina (Au 585/1000).
Mezi fasetovanými korálky a brioletkami olivínu září zlacené stříbrné korálky.

materiál: Stříbro Ag 925/1000 pozlaceno Au 585/1000
jemně fasetované brioletky a korálky olivínu (peridot)

délka 50cm
brioletky 7mm
korálky 3x5mm

olivín - peridot - soustředění
Zářící ve své drahokamové kvalitě zlatozeleným svitem, je dnes zejména ctěn a nošen jako ochranný kámen proti zlým duchovním silám, které se nám snaží uškodit a svést nás z cesty. Pomáhá překonávat pocity odcizení, které zase bývají přirozeným následkem odvrácení se od jednoty jakožto nedělitelného celku. Podobně jako chryzopras nás i olivín svým jemným vlněním přivádí do těsného spojení s rostlinným světem, kde tak často nacházíme po každodenním shonu úlevu a odpočinek. Jeho zář nás obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, přičemž, stejně jako i jiné zelené kameny uklidňuje, očišťuje a vyvažuje celý náš organismus.

Jako amulet přináší štěstí a úspěch v podnikání. Poskytuje i ochranu proti zlým duchovním silám. V náhrdelníku u žen udržuje pevnost a pěkný tvar poprsí - prý:-). Podporuje naši ctižádostivost a iniciativu, ale zároveň potlačuje domýšlivost, přecitlivělost a pocity viny. Svojí zelenou září vnáší harmonii přírody i do všedních dní a pomáhá zklidnit mysl a očistit tělo jak od stresu a špatných myšlenek, tak i od škodlivých látek. Zvyšuje snášenlivost, pocity lásky a zlepšuje manželské vztahy. Čistíme ho pod proudem vody a nabíjíme na slunci pouze krátkou dobu.

3100/06/16