O NÁS

V mém atelieru se zabývám ruční výrobou šperků (v levém menu "ŠPERKY") a amuletů (ty zase najdete pod "Magický obchod ANKH"), ale i zajímavých drahokamových dekorací. Vznikají zde originální náhrdelníky z drahokamů, soupravy šperků, náušnic, prstenů. Originalita mé tvorby spočívá v ruční výrobě a vlastních návrzích. Šperky jsou vyráběny hlavně ze stříbra, ale i ze zlata s přírodními drahokamy. Nemám kamenný obchod, ale po dohodě lze domluvit osobní návštěvu mého atelieru v Praze a prohlédnout si co Vás zajímá - jen mi musíte dát předem vědět a termín schůzky si domluvit.
Každý šperk je autorským originálem většinou jen v jednom provedení - neopakují se:-) Zaručují tak luxus originality a také jistotu, že šperk nikde jinde nepotkáte:-)

Nahlédněte do mého zlatnického a drahokamového atelieru v němž se věnuji výrobě šperků převážně ze stříbra nebo zlata. Vytvářím šperky, které se neopakují. Mám takovou "úchylku" :-) nikdy nevyrobím stejný šperk - vždy je jen jeden.
Ve vzácných případech, nebo na přání, vyrobím šperk podobný:-) Mnoho našich šperků zdobí ženy i muže v zahraničí a tak není třeba se obávat, že stejný šperk zde potkáte:-)

Stále se snažím posouvat na mojí zlatnické cestě a tak jsem se dostala i k časově náročné výrobě kouzelné luxusní bižuterie-šperku z kvalitního japonského rokajlu "bead crochet rope & bracelet" jenž mne v poslední době naprosto pohltila. V podstatě "obyčejné skleněné korálky" a časově velmi náročná technika jejich zpracování nás opět posunula vpřed a mohla jsem tak zařadit tyto výtvory mezi luxusní výrobky-šperky.

 

Využila jsem znalostí zlatnických technik a vyrábím k nim malé "šperky" - koncovky a uzávěry k náramkům a náhrdelníkům z ušlechtilého kovu, ale i z mosazi a mědi. 
100% hand made - kaplíky na náramky z korálků....

pozvánka k jejich výrobě...co to vlastně obnáší

Ostatně jak vypadají s náramky můžete shlédnout v mém eshopu

Do mých aktivit patří též vedení výtvarných kurzů - jejich nabídku najdete na www.ankh.cz - momentálně pozastaveno

Informace pro zákazníky ze Slovenska - máme účet u FIO banky. Převod v eurech je tedy bez poplatků.

Každý šperk je autorským originálem a je vyhotoven pouze v jednom provedení i když je to třeba náhrdelník z drahokamů jichž mám více na skladě....pokud ze stejného materiálu dělám další - je vždy jinak poskládán, nebo doplněn jinými druhy drahokamů - prostě nikdy se neopakují - to platí i pro kousky z drahých kovů :-) pokud si vyberete šperk z mého atelieru - máte jistotu, že druhý takový nepotkáte:-)

Šperky zhotovuji hlavně ze stříbra ale i ze zlata, převážně s přírodními kameny v "Atelieru Živora". Jsou vyráběny ruční zlatnickou
technologií, jsou řádně opuncované příslušnou ryzostí a opatřené výrobní značkou 
a státním puncem - viz zde.

Zboží je nabízeno ještě na jiných stránkách - při případném prodeji zde vystaveného zboží jinde, bude prodaný kousek stažen z nabídky. Pokud se zrovna trefíte do momentu kdy byste zboží chtěli zakoupit a byl již prodán jinde, (což se však málokdy stane-prodej sleduji a snažím se včas aktualizovat), nezoufejte:-) v případě Vašeho zájmu Vám nabídnu výrobu zboží podobného. To se projeví na době dodání neb se bude vyrábět-dodán bude v rozmezí 2-4týdny. Záleží jak jsem vytížena:-)

Způsob dopravy

Zboží zasílám jako cenné psaní, a je vždy zabaleno v krabičce nebo etui, do bublinkové folie a speciální obálky na ceniny. Zásilka je vždy doporučená a pojištěná v patřičné výši. Zboží je možné po dohodě vyzvednout i v PRAZE.

na dobírku zboží nezasíláme - zákazníci ze Slovenska mohou však platit bankovním převodem u FIO banka a.s. jenž platbu provede bez mezinárodních poplatků - poplatek za poštovné a balné na Slovensko činí 300,- z ostatních zemí EU bude zákazník o poštovném vyrozuměn. 


Vše je specifikováno v našich obchodních podmínkách.

NOTICE - to abroad do not send merchandise on delivery - customers from Slovakia can also pay by bank transfer Fio banka Inc. which payment is made without international charges - a fee for postage and handling to Slovakia is 300 CZK from other EU countries, the customer will be notified about the postage.