Úvod » prodáno - inspirujte se... » Flowers of the Night Sky


        

Flowers of the Night Sky

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 198
Nelze uplatnit slevový kupón

...v poslední den roku se z nočního nebe snesly květy barvy temné oblohy noci a cestou se proměnily v soupravu pro jednu z dam planety Země......

souprava náušnic a prstýnku z překrásných květů lapisu lazuli se stříbrem se opravdu narodily v poslední den roku 2013 na Silvestra :-) přejeme jim do Nového roku tu nejlepší majitelku, která je bude milovat a nosit s hrdostí....:-)

materiál: Ag stříbro 925/1000
lapis lazuli - glyptika - květy o velikosti 25mm
lapis lazuli - kuličky 4mm
náušnice mají uzávěr na šroubek - velikost prstenu 56

Lapis lazuli - posel nebes
Duchovní hloubka, absolutní světlo vnitřní harmonie, probouzí nadsmyslovou lásku, pocit krásy, idealismus, citlivost, telepatii, vnímavost, pocit jistoty a bezpečí. Dodává sílu vyjadřování myšlenek a všech druhů komunikace. Má barvu krku páva. Chrání proti duchům temnot. Odstraňuje depresi a stesk. Je doporučován pro meditaci, mantrická cvičení a telepatii. Ovlivňuje čelní a krční čakru. Královská modř symbolizuje duchovní hloubku a absolutní světlo vnitřní harmonie. Probouzí v nás nadlidskou lásku, pocit krásy a idealismus. Otvírá duši nekonečnost věčného vesmíru a probouzí citlivost a vnímavost. Dodá nám pocit jistoty a bezpečí. Hlavní význam lapisu je v duchovní oblasti. Zahřejeme-li jej na slunci, potlačuje teploty, vyrovnává vysoký krevní tlak, zmírňuje deprese a bolesti hlavy pramenící z nejistoty. Je to kámen přátelství, podporuje harmonii v mezilidských vztazích. V mnoha kulturách byl uctíván jako svatý kámen, jako nebeský posel, jenž přináší lidstvu moudrost. Podporuje růst našeho ducha, posiluje ho a nabízí poznání vyšších souvislostí. Posiluje intuici a schopnost nahlédnout do vlastního nitra, rozpoznáváme s jeho pomocí snadněji i skrytý smysl síly, působící v pozadí. Doporučuje se pro meditaci a telepatii. Léčí nespavost, melancholii, neutralizuje jedovaté látky v těle, posiluje tkáně. Věřilo se, že má schopnost zahánět neštěstí, užíval se k léčení očních chorob, bolestí a křečí. Má výrazný vliv na duchovní sebekázeň člověka.

PYRIT - (zlaté žilky v lapisu lazuli) drahokam bohatství a inteligence
Barevná harmonie pyritu spojující kovově chladnou a zlatě zářivou barvu, podněcuje k činnosti, pomáhá v meditaci, navozuje pocit vnitřního klidu, jistoty a vyrovnanosti, chrání před černou magií a temnotou. Pyrit nám pomáhá uvědomit si sebe sama i s vlastními chybami a dokázat se nad tyto chyby i např. pomluvy ostatních povznést a mít o sobě pozitivní názor. Pomáhá nám lépe chápat pravdu, podporuje intelekt a moudrost, šíří lásku a dobro.

2250/1-2016