Úvod » Amulets-bead crochet pendants

Amulets-bead crochet pendants

V této kategorii jsme pro Vás připravili amulety pro všechny možné situace, jenž si přejete podpořit nebo splnit. Amulety jsou zhotoveny pracnou ruční technikou háčkování korálek po korálku a je jim při jejich zrodu věnována patřičná energie a láska. Svůj záměr vystihují jak barvou a významem, tak i jejich symbolikou, která je při jejich výrobě mentálně vkládána. Najdete zde však i obyčejné přívěsky zdobné jako šperk:-)

Amulet je mocný, ale bez vaší pomoci sám vše nezvládne. Nepřivede bez vás partnera, nenasype peníze do vaší peněženky, nezahojí sám vaši bolest, ale s vaší pomocí a snahou dokáže zázraky. Bude vaším přítelem, ochráncem a spolehlivou oporou – nezapomeňte na to. S jeho pomocí můžete dokázat vše co si přejete – jen mu – a tím hlavně sobě – je třeba pomoci. Víra v něj je fajn, ale víra ve vaší duši je ještě lepší. Věřte, že ať máte bolest nebo problém, vše se v dobré obrátí – jsme-li na dně je třeba se od něj odrazit a „plavat“ životem dál. Amulet je s vámi a pomůže vám.

Mnoho lidí si u mne již dlouhá léta nechávají zhotovovat amulety a talismany jenž je pak v životě provázejí. Mám spoustu zpětných reakcí, které jsou někdy až neuvěřitelné!! Je však velmi důležité pochopit, že tyto drobné radosti v podobě amuletu nebo talismanu jsou pouhou oporou, že za nás nic nevykonají - jen nám pomohou se hnout z místa.

Řadit podle 
Výrobce  


550 Kč (21 EUR)
550 Kč (21 EUR)
750 Kč (28 EUR)
650 Kč (24 EUR)
750 Kč (28 EUR)


650 Kč (24 EUR)UKÁZKA jak takový přívěsek, náramek nebo náhrdelník vzniká -korálek po korálku - mnoho a mnoho hodin trpělivé práce