Úvod » MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz » Amulets-bead crochet pendants

MAGICKÝ OBCHOD ANKH.cz / Amulets-bead crochet pendants

V této kategorii jsme pro Vás připravili amulety pro všechny možné situace, jenž si přejete podpořit nebo splnit. Amulety jsou zhotoveny pracnou ruční technikou háčkování korálek po korálku a je jim při jejich zrodu věnována patřičná energie a láska. Svůj záměr vystihují jak barvou a významem, tak i jejich symbolikou, která je při jejich výrobě mentálně vkládána.

Mnoho lidí si u mne již dlouhá léta nechávají zhotovovat amulety a talismany jenž je pak v životě provázejí. Mám spoustu zpětných reakcí, které jsou někdy až neuvěřitelné!! Je však velmi důležité pochopit, že tyto drobné radosti v podobě amuletu nebo talismanu jsou pouhou oporou, že za nás nic nevykonají - jen nám pomohou se hnout z místa.

Amulet je mocný, ale bez vaší pomoci sám vše nezvládne. Nepřivede bez vás partnera, nenasype peníze do vaší peněženky, nezahojí sám vaši bolest, ale s vaší pomocí a snahou dokáže zázraky. Bude vaším přítelem, ochráncem a spolehlivou oporou – nezapomeňte na to. S jeho pomocí můžete dokázat vše co si přejete – jen mu – a tím hlavně sobě – je třeba pomoci. Víra v něj je fajn, ale víra ve vaší duši je ještě lepší. Věřte, že ať máte bolest nebo problém, vše se v dobré obrátí – jsme-li na dně je třeba se od něj odrazit a „plavat“ životem dál. Amulet je s vámi a pomůže vám.

Řadit podle 
Výrobce  


550 Kč (21 EUR)


650 Kč (24 EUR)top produkt650 Kč (24 EUR)


UKÁZKA jak takový přívěsek, náramek nebo náhrdelník vzniká -korálek po korálku - mnoho a mnoho hodin trpělivé práce