Vítejte v magickém atelieru ANKH - www.ankh.cz
nabídnu Vám zde mnou vyrobené amulety a talismany, nebo léčitelské pomůcky. Najdete zde věštecké sady run keltských, andělských i magických kamenů - Magic stone. Jejich prostřednictvím se můžete dozvědět mnoho ze všedního, ale i nevšedního života. Věci mezi nebem a zemí bývají magické ale i prosté a je na každém z nás jak se k tomu postaví.
V našem sortimentu najdete určitě mnoho zajímavostí jenž mohou posloužit nejen Vám, ale i Vašim blízkým ve formě dárku. Malované runy nebo amulety jsou ošetřeny ochranným lakem a jsou tak chráněny proti oděru. Obrázky u zboží (amuletů a věšteckých sad) jsou ve většině případů orientační - můžete si tak zvolit druh kamene i barvu jakou má být znak na něm namalován. Dodací lhůta je co nejkratší - záleží jak jsem vytížena. Nicméně se pohybuje v rozmezí 7 - 14dnů. Když to "hoří" i dříve:-)

Přeji Vám zajímavé prohlížení a potěšení z případného nákupu. Děkuji za návštěvu

Najdete u nás též drahokamové sestavy a světelné obrazy - zářiče pohlcující negativní energie prostoru tzv."prostorové zářiče" vyzařující do okolí blahodárné účinky drahokamů, ze kterých jsou vyrobeny. Drahokamové "obrazy" mohou být vyrobeny na míru v mnoha provedeních: - stoly a stolky - jídelní, konferenční, nástěnné obrazy různých tvarů, stropní osvětlení, prostorové dekorace v interiéru - podlahy, police, bary, stěny - vše dokonale propracované systémem osvětlení, prosvícení tak, aby vynikla krása a tajemná hloubka drahokamů v nich umístěných do magických tvarů, symbolů a motivů. Tvar s výběrem drahokamů vzájemně ladí a vytváří tak neopakovatelné obrazce, působící na své pozorovatele i okolí úžasnou a silnou energií skrytou v každém drahokamu. Každé takovéto dílo je dech-beroucím a neopakovatelným originálem. Ukázky zakázek najdete na www.magicjewel.cz zde.

Pokud Vás zajímají věci mezi nebem a zemí.......navštivte v naší nabídce
"magický obchod ankh.cz"        

ANA HATA

 

Skladem: 1 ks
Číslo produktu: 245
Nelze uplatnit slevový kupón

Náhrdelník tvoří velké fantazijně broušené korálky pravého prehnitu a růžového křemene - vše pravé drahokamy z přírody - náhrdelník je navlečen na silikonem potaženém ocelovém lanku a v jeho zadní části jsou menší jemně fasetované korálky barevných drahokamů - ametyst, růženínek, růžový křemen, prehnit a zlatý kalcit. Uzávěr náhrdelníku je stříbrná karabina.

délka náhrdelníku = 56cm
materiál - drahokamy -ametyst, růženínek, růžový křemen, prehnit a zlatý kalcit, ag 925/1000

autorský šperk - pouze tento kus

ANAHATA - srdeční pleteň - čakra srdeční - leží uprostřed hrudníku v oblasti srdce - je čakrou lásky emocionální, ne rozumové. „Cesta srdce“, to není životní strategie, ale radost ve všech jejích projevech. Dovoluje vám žít svůj život a má vliv na materiální svět. Daná úroveň vědomí je založena na víře. Zvykli jsme si, že život je boj, kdy je nutné mít plán obrany a zabezpečení. Je to způsobeno strachem ze ztrát. Ale když volíte cestu srdce, nezůstane pro strach žádné místo.
Její hlavní barvou je růžová a zelená - kameny v náhrdelníku odpovídají vibracím této čakry.